STRONA GŁÓWNA MAPA WITRYNY DRUKUJ   In PolishPolski In EnglishAngielski  
 
DJCHEM Chemicals Poland
   Firma

Technologia
Selektywnie utleniające katalizatory opracowane w DJCHEM CHEMICALS POLAND S.A.DJCHEM CHEMICALS POLSKA S.A zapewniają unikatową czystość reakcji oraz najwyższą jakość produktów. Zastosowanie innowacyjnych katalizatorów, podczas syntezy DEHA, umożliwiło stworzenie produktu o najwyższej światowej jakości i czystości, przewyższającego wyroby konkurencyjnych firm. Firma koncentruje się na dostarczaniu własnych procesów i produktów opartych o technologie katalityczne oraz właściwości materiałów.

Nowoczesna instalacja produkcyjna w Wołominie jest w pełni zautomatyzowana w oparciu o system kontroli i sterowania firmy Emmerson. Zakład jest w pełni niezależny i posiada własne systemy uzdatniania wody, zasilania, dostęp do dwóch źródeł wody oraz układ oczyszczania i utylizacji niebezpiecznych ścieków.

Doświadczony personel Działu Badawczo-Rozwojowego, ściśle współpracujący z wydziałem produkcyjnym zapewnia dodatkowe wysoce efektywne wsparcie przy wdrażaniu, modernizacji i optymalizacji procesów jak i produktów zarówno dla własnych potrzeb jak i Klientów.

Jakość
DJCHEM CHEMICALS POLSKA S.A Celem strategicznym DJCHEM CHEMICALS POLAND S.A jest osiągnięcie maksymalnego zadowolenia Klientów z poziomu jakości naszych wyrobów i obsługi, a w konsekwencji uzyskanie i utrzymywanie pozycji lidera w branży.

Cel ten realizujemy poprzez analizę preferencji i rzeczywistych potrzeb naszych Klientów, kompleksową ich realizację.

Profesjonalizm i zaangażowanie pracowników, świadomych odpowiedzialności za jakość wykonywanej przez nich pracy, wspieramy wyborem właściwych surowców i optymalnych rozwiązań technologicznych, oraz współpracą z wiarygodnymi Dostawcami.

W celu zapewnienia Klientom oczekiwanego poziomu jakości, nasze wyroby spełniają wymagania obowiązujących norm i przepisów, a działalność i ciągłe doskonalenie Firmy odbywa się równolegle z doskonaleniem Systemu Zarządzania Jakością wg wytycznych międzynarodowego modelu zarządzania jakością PN-EN ISO 9001:2009.

jakosc

Copyright © 2014 DJCHEM CHEMICALS POLAND ul. Łukasiewicza 11a, 05-200 Wołomin, Polska tel: +48 (22) 787-63-46, E-mail: djchem@djchem.com.pl